{lang: 'pl'}

Dzisiaj na maila otrzymałem dwie oferty zniżkowe, które zaczęły obowiązywać w sklepach internetowych - Murrano.pl i Tanio.net. Szczerze polecam obydwa sklepy, a w tym pierwszym tępo realizacji zamówienia po prostu mnie zamurowało. Zamówiłem bransoletkę w poniedziałek rano, a we wtorek przed południem miałem ją u siebie. Ale nie będę opisywał sklepów, tylko najnowsze ich promocje.

Oferty zniżkowe:


Oferty zniżkowe w MurranoW e-sklepie Murrano.pl pojawiła się nietuzinkowa okazja na zakup zestawu pięknej biżuterii. I tak oto wspaniały komplet biżuterii prestiżowej marki, który został wykonany przy użyciu kryształów Swarovski oraz pozłacanego 18-karatowego białego złota, można kupić już za 49 zł.

Zestaw składa się z:

- kolczyków wkrętek,
- bransoletki,
- zawieszki,
- łańcuszka z zapięciem typu karabińczyk. ZOBACZ


Oferty zniżkowe w TanioWietrzenie magazynów ogłosił sklep internetowy Tanio.net, gdzie możesz znaleźć bogatą ofertę produktów po bardzo przystępnych cenach. Wybrany asortyment został przeceniony nawet o -50%. Oto kilka przykładów:

- tablet Pierre Cardin już za 259 zł – normalnie 499 zł;

- Mop Obrotowy Smart Mop Plus za 103 zł zamiast 199 zł;

- Fotelik samochodowy Kinderkraft Smart za 173,63 zł zamiast 249,00 zł.


Oferty zniżkowe w - walentynkiNa sam koniec zostawiłem dość ciekawą ofertę na walentynki - 100 odbitek 10×15 albo 50 odbitek 15×21. Zdjęcia wywoływane są na profesjonalnym papierze – do wyboru mamy dwie opcje: matowy albo błyszczący.

Oferta wygląda następująco: 17 zł za 100 odbitek foto w formacie 10×15 cm albo 50 w formacie 15×21 cm. ZOBACZ